Cennik usług

W poniższym cenniku zawarto nabardziej typowe usługi. Firma Karcher-Pracz wykonuje również zlecenia niestandardowe, takie jak np. czyszczenie pluszaków, pranie kocy itp. W przypadku większych zamówień umożliwiamy negocjację cen, a dojazd do klienta na terenie gminy Krzepice jest bezpłatny.

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Dywany, wykładziny oraz chodniki o krótkim włosiu6,50zł/m2
Dywany o włosiu średniej długości7,50zł/m2
Dywany grube, wełniane8,50zł/m2

Czyszczenie tapicerki meblowej

Taboret8zł/szt.
Pufa10zł/szt.
Krzesło10-12zł/szt.
Fotel25-35zł/szt.
Materac35zł/szt.
Tapczan45zł/szt.
Wersalka55zł/szt.
Narożnikod 80zł/szt.
Komplet wypoczynkowy
1-osobowy35zł/szt.
2-osobowy50zł/szt.
3-osobowy70zł/szt.

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Osobowy - hatchback/sedan120-140
Osobowy - combi140-180
Osobowy - van200
Ciężarowy - kabina180
Ciężarowy - kabina i przedział sypialny280
Ciężarowy - van180
Autobus (każdy fotel)15


Metody wykonywania usług

Trudne w demontażu wykładziny i duże dywany można prać bezpośrednio w domu, a stosowana metoda czyszczenia pozwala czynić to nawet na parkiecie - nie ulegnie on uszkodzeniu. Dywany przywiezione przez klienta są gotowe do odbioru najczęściej w ciągu dwóch kolejnych dni, nawet w przypadku złej pogody, gdyż posiadamy własną suszarnię.
W oprane są wszystkie powierzchnie materiałowe (przedział pasażerski i bagażowy) oraz dywaniki welurowe. Dodatkowo czyszczone są wykładziny gumowe, wszystkie plastiki, elementy skórzane i szklane wstawki kokpitu. W większości starszych samochodów niemożliwe jest jednak wypranie podsufitki. W słoneczny dzień samochód oddany do prania rano, po południu jest gotowy do odbioru. Na życzenie wcześniejszego odebrania pojazdu, pokrywamy fotel kierowcy folią.Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.