O nas

Firma Karcher-Pracz oferuje Państwu profesjonalne usługi z zakresu prania i czyszczenia powierzchni dywanowych, wykładzin, obić mebli, tapicerek samochodowych oraz rozmaitych materiałowych przedmiotów. Zlecenia realizujemy we własnym zakładzie lub bezpośrednio u klienta, zapewniając darmowy dojazd na terenie całej gminy Krzepice. Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość usług wykonywanych w bardzo krótkim czasie - za sprawą suszarni niezależnie od pogody.
Zamówienia przyjmujemy przez cały tydzień w godzinach 8:00-21:00, a realizujemy je od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-18:00.

Sprzęt i metoda

Wykorzystywany przez nas sprzęt to Kärcher Puzzi 100 - noszący miano jednego z najlepiej sprawujących się urządzeń renomowanej firmy Karcher. Służy ono do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin dywanowych, mebli tapicerowanych czy wnętrz samochodowych. Mocna turbina ssąca pozwala na odzyskiwanie 99% używanej wody, co umożliwia pranie dywanów nawet na parkietach bez konieczności wynoszenia ich na zewnątrz. Dodatkowo korzystamy z mocnego odkurzacza przemysłowego i innych przedmiotów, potrzebnych do perfekcyjnego oczyszczenia powierzchni.